Baleárske ostrovy: Mallorca | Menorca | Ibiza | Formentera || Palma de Mallorca

Mallorca - Last Minute Dovolenka 2023!

Mallorca / Mallorka / Malorka / Majorca (Španielsko)

Párty dovolenka v Španielsku

Chcete zažiť letnú párty dovolenku už toto leto? Tu sú tri horúce tipy!

Párty dovolenka v Španielsku

Ste spoločenský typ? Túžite po dovolenke plnej zábavy, tanca, párty, nočných barov a diskoték? Chcete zažiť pravý žúr, mejdán? Baví Vás tento spôsob rozptýlenia, relaxu? Neviazané prázdninové radovánky sú pre Vás to pravé orechové? Nechajte sa inšpirovať našim výberom miest, kde si párty leto užijete naplno! Vedeli ste, že mladí, nielen z Európy, už desaťročia chodia za letnou zábavou do Španielska? Dovolenka pre mladých to je Ibiza, Malorka a Lloret de Mar!

Párty dovolenka v Španielsku

Ibiza, Španielsko

Ibiza je skutočnou ikonou medzi svetovými destináciami, ktoré ponúkajú zábavu a rušný nočný život. Hýrenie je tomuto ostrovu snáď vrodené. Je výnimočným miestom pre nočný život, ba až orgie. Ostrov Ibiza je plná párty klubov a barov. Na celom pobreží ostrova nájdete luxusné, štýlové a moderné reštaurácie, bary a nočné kluby. Kvalitná hudba a veľa druhov kokteilov sú na Ibize samozrejmosťou.

Najznámejšie diskotéky a párty sú v San Antoniu a Playa d´en Bosse. Nočné kluby a bary majú väčšinou rôzne vyhradené miesta, aby si každý našiel presne to, čo na Ibize hľadá, aby sa maximálne odviazal. Špeciálnu ponuku tvoria napríklad párty na lodi, nočné maratóny po baroch alebo slobodná zábava priamo na pláži. Na párty sa určite zastavte v známom Ushuaia Ibiza Beach Club alebo do luxusného Charlies baru, po tom, keby ste ešte nemali dosť, sa vydajte do Space klubu. Bakchanálie na Ibize nemožno s ničím porovnať!

Párty dovolenka v Španielsku

Zvoľte si ešte dnes dovolenku na Ibize - Pozrite si last minute termíny do slávnych a luxusných párty letovísk San Antonio alebo Playa d´en Bossa!

Malorka, Španielsko

Celebritou Stredomoria je jednoznačne Malorka. Nájdete tu skvelé a čisté pláže, obdivuhodnú prírodu a samozrejme, fantastickú atmosféru, luxusné bary a moderné nočné kluby, priestor pre nekonečnú a aj nekonvenčnú zábavu. Bežnými sú aj živé kapely (vychýrená je aréna Mega Park) a rôzne koktailové večierky.

Najrušnejšou časťou ostrova je hlavné mesto Palma de Mallorca, kde to nočným životom žije každý večer nielen cez letnú sezónu. Tu nájdete slávne karaoke bary Sabotage alebo Prismas Karaoke. Ak máte chuť pretancovať večer, vydajte sa do Cuba Live disko baru. Legendou je Tito's Mallorca International Club a Pacha Mallorca Nightclub, ktorý ma prevádzku tiež na Ibize.

Párty dovolenka v Španielsku

Pre tých, ktorí tu hľadajú kvalitnú country hudbu odporúčame Cabaret Galactic. Každé jedno párty letovisko je na Malorke výnimočné a ponúka zábavu a muziku pre každého. Napríklad v obľúbenej destinácii ostrova Port d'Andratx nájdete vyhľadávaný podnik Discoteca Barracuda, ak chystáte na dovolenku do Port d'Alcúdia, tu nevynechajte Menta Disco. Fenomém "Party boat", čo predstavuje lode na ktorých sú luxusné párty a atrakcie, patria tiež medzi obľúbený výber najmä mladých turistov. Flám na Malorke je zážitok na celý život!

Párty dovolenka v Španielsku

Vyberte si ešte dnes dovolenku na Malorke - Rezervujte si last minute termíny do letovísk ostrova a hlavného mesta Palma de Mallorca!

Lloret de Mar, Španielsko

Párty dovolenka v Španielsku

Pobrežie Costa Brava ukrýva bývalú rybársku dedinku Lloret de Mar. Nachádza sa tu viacero vysokokvalitných pláží a je tiež známym centrom zábavy s desiatkami barov a klubov. Ak chcete zažiť nezabudnuteľnú diskotéku zamierte do Disco Tropics-u alebo Colossos-u. Pre chutné drinky zamierte do Robinhood The Music Cave disko baru. Gerry Pub alebo klub Disco B52 vám odkryje možnosť skvelej karaoke zábavy. Populárnym spôsobom relaxu sú aj Pub Tours, ktoré vás prevedú najluxusnejšími podnikmi v celej oblasti.

Párty dovolenka v Španielsku

Vyhliadnite si ešte dnes dovolenku v Lloret de Mar - Prezrite si last minute ponuky dovolenky na pobreží Costa Brava!

cestovne poistenie

Mohlo by Vás ešte zaujímať:

Naše ďalšie projekty: Cyprus.sk | FreeJob.sk | Hurghada.sk | Jordansko.sk | Rhodos.sk | Sharmelsheikh.sk | Syria.sk

Odporúčame: Neplodnost.sk | Impotencia.sk | Freejob.sk | Ebooks.sk | Tu môže byť váš spätný odkaz

Dovolenkový bedeker o Španielsku, destinácii Mallorca!

malorka

Copyright © 2000 - 2023, Mallorca.sk * All rights reserved * Ochrana osobných údajov * Made in Slovakia

Booking.com